Fëmija urinon gjatë pagëzimit të tij, shkaktohen të qeshura në kishë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një fëmijë, ende pa mbushur një vjeç, ka urinuar gjatë pagëzimit të tij në një kishë të New Yorkut.

Mediat e huaja kanë publikuar videon teksa djali i vogël filloi të urinonte.

Veprimi i Dimitris Lymperatos, një emigrant me nënshtetësi greke, shkaktoi të qeshura dhe ilaritet në kishë.

Nëna dhe babai i fëmijës filluan të qeshin me incidentin, ndërsa i ati komentoi atë që bëri djali i tij si një “episod mini-ekzorcizmi surreal”.


Të fundit

Fëmija urinon gjatë pagëzimit të tij, shkaktohen të qeshura në kishë (Video)

Një fëmijë, ende pa mbushur një vjeç, ka urinuar gjatë pagëzimit të tij në një kishë të New Yorkut. Mediat...

Thellohet bilanci i viktimave në Afganistan/ Shkon në 47 numri i të vdekurve nga sulmi në xhami

Është thelluar bilanci i shpërthimit vetëvrasës në një xhami në qytetin jugor afgan të Kandahar. Të paktën 47 persona kanë humbur jetën dhe ka...

Gati koalicioni në Gjermani, ja kur pritet të formohet qeveria e re

Tre partitë fituese të zgjedhjeve parlamentare deklaruan nisjen e negociatave për qeverinë. Ndarja e posteve pritet të jetë vendimtare për profilin programor të partive...

Frrok Çupi: Berisha me ‘Foltoren‘ po kërcënon sigurinë në rajon, SHBA e sheh si një akt të rrezikshëm

Analisti Frrok Çupi, në studion e Report Tv, është shprehur se SHBA-ja e sheh si një akt të rrezikshëm “Foltoren e Sali Berishës“. Kjo...

“Përgjimi i Vuçiç dhe lidhja me krimin”/ Arrestohet ish-zyrtarja e Ministrisë së Brendshme në Serbi

Ish-Sekretarja shtetërore e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë, Diana Hërkaloviç është arrestuar nga  policia. Sipas informacioneve jozyrtare banesa e saj është duke u...

Lajme të tjera

Web TV