Makina përplaset me kolonën tek Ura e Tapizës, ndërron jetë 43-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz. Mjeti tip “Honda” është përplasur me një kolonë betoni në vendin e quajtur Ura e Tapizës, e si pasojë e përplasjes së fortë ka ndërruar jetë 43-vjeçari Emri Cani.

Raportohet se viktima ka qenë i vetëm në makinë në momentin që ka ndodhur aksidenti i rëndë.

 


Të fundit

Makina përplaset me kolonën tek Ura e Tapizës, ndërron jetë 43-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz. Mjeti tip “Honda” është përplasur...

Rama-Basha debete 30 minuta për “Foltoren” e Berishës

Kryeministri Edi Rama dhe kreu demokrat Lulzim Basha janë përplasur dje në replika duke përfshirë në verbin e tyre politik “Foltoren” e Berishës. Basha...

Ne patriotët… me bukë e kos, e trastën plot!

Nga Leonard Veizi   Për patriotizmin e shqiptarëve është folur jetë e mot. Edhe për trimërinë e tyre. Atëherë kur burrat me mustaqe e pushkën krahut...

Venecia: Kushtetuesja s’ka kompetencë për të shqyrtuar vendoret e 30 qershori

Gjykata Kushtetuese shqiptare nuk ka kompetencë për të shqyrtuar vlefshmërinë e zgjedhjeve vendore: në këtë përfundim kanë arritur ekspertët e Komisionit të Venecias në...

Parashikimi i motit, dita nis me vranësira por ja çfarë pritet nga mesdita

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët në pjesën e parë të ditës. Duke nisur...

Lajme të tjera

Web TV