Paloma bën rrëfimin shokues: Burri më ka dhunuar për 8 vite rresht, një ditë mori thikën…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në “Big Brother VIP” zbuluam shumë të panjohura dhe detaje personale nga personazhet publikë që u bënë pjesë e tij. Që nga tradhëtia që kishin pasur apo që kishin kryer ndaj partnerëve të tyre konkurrentët, fëmijëria apo edhe dramat e tyre më të mëdha të jetës dhe sfidat me të cilat ata janë përballur.

Paloma, në një bisedë me Monika Lubonjën, ka rrëfyer dhunën nga bashkëshorti i saj, muzikanti Alandy. Gazetarja e njohur ka treguar të gjithë skenën e momentit kur është dhunuar nga ai. Sipas versionit të Palomës, veprimet që ai ka kryer ndaj saj, ishin shumë të rënda dhe se ajo e ka duruar këtë situatë për 8 vite rresht, pasi Alandy më parë ka pasur një varësi ndaj alkoolit.

“Më kapte kështu për të më përplasur në tokë. Më pëplaste në tokë. Dhe unë që mbahesha tek ai, sepse mendoja se do të më plaste koka në tokë si shalqi. Siç ishte nga kuzhina me thikën në dorë dhe unë që i thoja: “Të lutem hiqe thikën”. Më mori nga dera përjashta për të më hedhur në tokë. Aty pastaj mora policinë. U bëmë gazi i botës, po nuk kisha çfarë të bëja. Durova 8 vjet, vitet e fundit u rëndua gjendja. E humbi logjikën.”-tha Paloma.


Të fundit

Thellohet bilanci i viktimave në Afganistan/ Shkon në 47 numri i të vdekurve nga sulmi në xhami

Është thelluar bilanci i shpërthimit vetëvrasës në një xhami në qytetin jugor afgan të Kandahar. Të paktën 47 persona...

Gati koalicioni në Gjermani, ja kur pritet të formohet qeveria e re

Tre partitë fituese të zgjedhjeve parlamentare deklaruan nisjen e negociatave për qeverinë. Ndarja e posteve pritet të jetë vendimtare për profilin programor të partive...

Frrok Çupi: Berisha me ‘Foltoren‘ po kërcënon sigurinë në rajon, SHBA e sheh si një akt të rrezikshëm

Analisti Frrok Çupi, në studion e Report Tv, është shprehur se SHBA-ja e sheh si një akt të rrezikshëm “Foltoren e Sali Berishës“. Kjo...

“Përgjimi i Vuçiç dhe lidhja me krimin”/ Arrestohet ish-zyrtarja e Ministrisë së Brendshme në Serbi

Ish-Sekretarja shtetërore e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë, Diana Hërkaloviç është arrestuar nga  policia. Sipas informacioneve jozyrtare banesa e saj është duke u...

Demokrati e vë Berishën ‘me shpatulla pas murit’: Kërkuat ndjesë për Bashën, pas 8 vitesh kur dëmi u bë! Nuk e ndihmojmë dot PD...

Një prej demokratëve e ka vënë me “shpatulla pas muri” Sali Berishën, i cili tha se ndjesa e tij, nuk kishte asnjë vlerë pasi...

Lajme të tjera

Web TV