Pas 7 muajsh në arrati, Stresi shfaqet në foltoren e Sali Berishës në Korçë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Foltores së Sali Berishës, i është bashkuar edhe Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi.

Këngëtari është filmuar mes demokratëve në hyrje të ambientit ku po mbahet ‘foltorja’ e radhës e liderit historik të Partisë Demokratike.

Stresi njihet si një nga mbështetësit e Berishës dhe gjithmonë merr pjesë në aktivitetet e organizuara nga Partia Demokratike, ku në disa protesta është bërë protagonist.

Kujtojmë se këngëtari kohët e fundit ka jetuar në Londër, por është rikthyer disa ditë më parë.

Kujtojmë se policia e kishte shpallur në kërkim Stresin, por ky i fundit, pas kthimit nga arratia disa ditë më parë, lëviz i qetë në Shqipëri.

Stresi u shpall në kërkim nga Policia, si organizator i protestave për vrasjen e Klodian Rashës.


Të fundit

Demokrati e vë Berishën ‘me shpatulla pas murit’: Kërkuat ndjesë për Bashën, pas 8 vitesh kur dëmi u bë! Nuk e ndihmojmë dot PD...

Një prej demokratëve e ka vënë me “shpatulla pas muri” Sali Berishën, i cili tha se ndjesa e tij,...

Pas 7 muajsh në arrati, Stresi shfaqet në foltoren e Sali Berishës në Korçë

Foltores së Sali Berishës, i është bashkuar edhe Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Këngëtari është filmuar mes demokratëve në hyrje të ambientit ku...

Paloma bën rrëfimin shokues: Burri më ka dhunuar për 8 vite rresht, një ditë mori thikën…

Në “Big Brother VIP” zbuluam shumë të panjohura dhe detaje personale nga personazhet publikë që u bënë pjesë e tij. Që nga tradhëtia që...

“Ditëlindja më e bukur e jetës”/ Berisha surprizohet në Korçë: Jeni popull i pushkës dhe dijes

Ish-kryeministri Sali Berisha është zhvendosur sot në Korçë me foltoren e tij, ku ka vijuar me sulmet ndaj Lulzim Bashës, i cili e ka...

Vendimi për rinovimin e patentave, Rama: Duke nisur nga nëntori i këtij viti ulje drastike të tarifave

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një lajm të mirë për të gjithë ata qytetarë që zotërojnë një leje drejtimi. Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu...

Lajme të tjera

Web TV