Pamjet që nuk u transmetuan/ Mikela e Përputhen godet me shuplakë Jurgenin: Mos mu afro se të vras

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në fillim të kësaj jave, pati një përplasje të ashpër mes Mikelës dhe Jurgenit, i cili i tha se “shkon për 5 mijë lekë”. Pas përfundimit të transmetimit, debati mes tyre ka vijuar edhe në prapaskenë.

Në Për’puthen Prime janë bërë publike pamjet kur situata agravoi dhe Mikela goditi me shuplakë Jurgenin ndërsa foli me tone të ashpra duke i thënë “mos mu afro se të vras”.

Mikela: Do të kaloj në ofendime që s’duhet. Kush je ti të më thuash sa shitem unë? Ku ke ti fytyrë të flasësh për mua? E sheh çfarë je? Si vdekësirë je i tëri.

Jurgeni: Je shumë e mirë.

Mikela: Jam unë shumë e mirë?

Pas kësaj e godet me shuplakë dhe largohet.

Mikela: Mos mu afro se të vras.

Jurgeni: Jam shumë i qetë. Vetëm shihë këtu. Femrat duhet t’i vlerësojmë dhe të na shtypin.


Të fundit

Zari i Bashës, Agron Gjekmarkaj: Nëse Berisha triumfon unë do të largohem nga partia

I ftuar në një emision humori mbrëmjen e sotme, deputeti i PD Agron Gjekmarkaj, i futur në listat e...

Pamjet që nuk u transmetuan/ Mikela e Përputhen godet me shuplakë Jurgenin: Mos mu afro se të vras

Në fillim të kësaj jave, pati një përplasje të ashpër mes Mikelës dhe Jurgenit, i cili i tha se “shkon për 5 mijë lekë”....

Çifti rus që gjeti vdekjen tragjike në saunan e hotelit në Kavajë kishin caktuar ditën e dasmës

Çifti i turistëve që gjetën vdekjen tragjike tek Gloria Palace në Qerret, kishin caktuar ditën e dasmës. 31-vjeçarja Ekaterina Burenkova dhe 37-vjeçari Nikita Belousov, pasi...

Tragjedia e katërfishtë në Kavajë/ Mediat ruse publikojnë fotot e dy prej viktimave, nënë e bijë (Foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në hotel "Gloria Palace" në Qerret të Kavajës, ku katër turistë rusë u gjetën të vdekur...

Vali Corleone ble Ferrarin luksoz model i fundit: Ka kushtu 600.000 €

Duket se biznesmeni i pasur nga Kosova i ka bërë vetes një super dhuratë që të gjithë do e dëshironin. Bëhet fjalë për një makinë...

Lajme të tjera

Web TV