E dashuruar me Donaldin? Semi: Nuk lidhem me ish-partnerin e mikeshës time (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj përfliten se mes tyre po lind një romancë në ‘Big Brother VIP’. Këto zëra i ka hedhur poshtë Semi mbrëmjen e djeshme. Teksa po flisnin të gjithë së bashku se nëse do lidheshin me ish-partnerin e mikes, ajo u shpreh kategorikisht kundër, duke nënkuptuar se nuk do krijonte romancë me Donaldin, ish-të dashurin e Bora Zemanit.

‘Nëse është pjesë e rrethit tim të ngushtë kategorikisht jo, nuk ka të bëjë me situacione, por me parimet që ke në jetë’– u shpreh ajo.

Semi dhe Bora janë mikesha të ngushta dhe kjo ka ngritur pikëpyetje mes marëdhënies së tyre, që pas afrimitetit të këngëtares me Donald Veshajn, ish i dashuri i moderatores së ‘Përputhen’.

Të fundit

E dashuruar me Donaldin? Semi: Nuk lidhem me ish-partnerin e mikeshës time (Video)

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj përfliten se mes tyre po lind një romancë në ‘Big Brother VIP’. Këto...

“Artisti që u bë kryebashkiak dhe më pas kryeministër”, Rama intervistë për revistën franceze: Shqipëria, vendi im si askush tjetër

Shqipëria, vendi im si askush tjetër, thotë kryeministri Edi Rama në një intervistë ekskluzive për revistën e njohur franceze “Beaux-Arts Magazine”. Rama tregon tmerrin e...

PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur hidhen nënë e bir nga ballkoni për t’i shpëtuar flakëve në Astir (Video)

Është publikuar video nga momenti kur 62-vjeçarja me djalin e saj në Astir hidhen nga ballkoni për t’u shpëtuar flakëve që përfshinë apartamentin e...

Çmimet nga 500 në 5000 euro, cilët janë fituesit e Maratonës së Tiranës

Shpallen fituesit e edicionit të pestë të Maratonës së Tiranës; Emrat për secilën kategori Përfundon Maratona e Tiranës, ku morën pjesë rreth 2500 garues, prej...

Vdekja misterioze e 4 turistëve në Qerret, zbardhet dëshmia e punonjësit të pishinës: 4 rusët më kërkuan…

Është zbardhur dëshmia e punonjësit të pishinës në hotel "Gloria" në Qerret ku u gjetën të vdekur katër turistë rusë. Ai ka deklaruar se turistët...

Lajme të tjera

Web TV