Lidhje me Borën?/ Atdheu i rrëfen të gjitha: Ja si qëndron e vërteta

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej kohësh është folur për një lidhje mes ish-konkurrentit të Përputhen, Atdheut dhe moderatores Bora Zemani. Kjo e fundit e ka mohuar para disa kohësh, kur po diskutohej një foto që kishte qarkulluar në rrjetet sociale, mes djalit nga Kosova dhe Zemanit. Së fundmi lidhur me këto aludime ka reaguar edhe Atdheu.

Ish-konkurrenti publikoi në Instastory një status, në të cilin ndër të tjera shkroi: “Jam single dhe i lumtur. Nuk jam as me Shqipen, as me Sarën dhe as me gocën tjetër (Bora Zemani), se na keni lodh, na hapët barkun”.

Atdheu nxiti thashethemet fillimisht duke deklaruar se vajza që i ka pëlqyer më shumë nënës së tij nga programi në fakt nuk është një ish-konkurrente, duke nënkuptuar se bëhet fjalë për Borën.


Të fundit

Lidhje me Borën?/ Atdheu i rrëfen të gjitha: Ja si qëndron e vërteta

Prej kohësh është folur për një lidhje mes ish-konkurrentit të Përputhen, Atdheut dhe moderatores Bora Zemani. Kjo e fundit...

Nis ‘Maratona e Tiranës’, Veliaj: Mes vrapuesve, 1 mijë janë nga 35 vende të ndryshme

Në nisje të Maratonës së Tiranës, kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka mbajtur një fjalë përshëndetëse për të gjithë garuesit. Veliaj tha se...

I diplomuar në Touluzë, në ’44-ën denoncoi komunizmin në “Majestik” të Korçës/ Historia e panjohur e juristit që vuajti 15 vjet burg dhe punoi...

Publikohet historia e dhimbshme të Fetih Selenicës me origjinë nga Kolonja, i cili në periudhën e Monarkisë së Zogut u diplomua për Drejtësi në...

Arrestohet 22-vjeçari shqiptar në Itali, policia i gjen në makinë drogë me vlerë 150 mijë euro

Një 22 vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi është kapur në flagrancë me 19 kilogram kanabis në makinën e tij. Mediat italiane bëjnë me...

Rama e nis ditën me një video nga Burreli: Shihni si ka ndryshuar parku i Mbretëreshës Geraldinë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel. Në videon e...

Lajme të tjera

Web TV