Rama e nis ditën me një video nga Burreli: Shihni si ka ndryshuar parku i Mbretëreshës Geraldinë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

Në videon e postuar nga Rama shihet sesi ka ndryshuar parku, teksa shihen edhe disa fëmijë që “shijojnë” parkun e ri.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një të diel të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.


Të fundit

Rama e nis ditën me një video nga Burreli: Shihni si ka ndryshuar parku i Mbretëreshës Geraldinë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës...

Broja flet për BBC pas golit të parë në Premier League: Ëndërr e bërë realitet

Armando Broja ka shënuar ditën e sotme golin e parë në Premier League në ndeshjen e parë të nisur si titullar më Southampton përballë...

Kosova sot në zgjedhje/ Nis procesi në të gjitha qendrat, qytetarët votojnë përfaqësuesit e tyre lokalë

Qytetarët e Kosovës sot do t’i drejtohen kutive të votimit për t’i zgjedhur përfaqësuesit e tyre lokal, asamblistët dhe kryetarët e 38 komunave. Qendrat e...

Dita pa makina/ Zhvillohet sot ‘Maratona 2021’, ja akset e bllokuara deri në orën 17:00

Zhvillohet sot në Tiranë edicioni i 5-të i Maratonës së Tiranës 2021, një nga eventet më të mëdha sportiv në kryeqytet. Në këtë Maratonë...

Kthjellime dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Ditën e sotme vendi ynë mbetet në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjellë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta. Sipas Meteoalb parashikohet...

Lajme të tjera

Web TV