Humbi këmbët pas përplasjes nga makina, kush është i riu që u aksidentua sot në Sarandë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Identifikohet personi që mbeti i plagosur sot në Qafë-Gjashtë në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:30. Mësohet se i plagosur ka mbetur një 29-vjeçar Albjon Kreci, i cili thuhet ka humbur dhe dy gjymtyrët e poshtëm. Ky fakt u konfirmua edhe nga burime nga spitali i Sarandës.

I riu kishte parkuar makinë e tij me targa AB441EP dhe teksa fuste në bagazh disa kova me bojë, është përplasur me shumë forcë nga një automjet me targa AB067PJ, që drejtohej nga 43-vjeçari Luan Mucodemi, nga Ksamili.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes.


Të fundit

Humbi këmbët pas përplasjes nga makina, kush është i riu që u aksidentua sot në Sarandë

Identifikohet personi që mbeti i plagosur sot në Qafë-Gjashtë në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:30. Mësohet se i...

Vrau me thikë të shoqin, 66-vjeçarja: Është i shtrirë në kuzhinë i gjakosur/ Publikohen pamjet e arrestimit

Një krim i rëndë tronditi Britaninë më 13 shkurt të këtij viti një një grua 66-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj 78-vjeçar. Por autoritetet...

Alarmi për armë/ Policia kontrollon manastirin në Dhërmi, ja me çfarë kapet murgu

Një alarm në rrjetet sociale ka vënë në lëvizje policinë e cila ka shkuar për kontroll në Manastirin “Burimi Jetëdhënës”, në Dhërmi, kjo pasi...

Britanikut iu hoqën veshkat që peshonin 35 kilogramë, ja çfarë thonë kirurgët

Warren Higgs, 54 vjeç, nga Windsor, Britani e Madhe, vuan nga sëmundja e veshkave policistike. Është një sëmundje e trashëguar që shkakton rritjen e cisteve...

Konstatohen 16 raste vjedhjesh të energjisë elektrike, arrestohen 2 persona

OSHEE ka evidentuar 16 raste të vjedhjes së energjisë elektrike në qytete të ndryshme të vendit tonë. Në pranga kanë rënë 2 persona, janë proceduar...

Lajme të tjera

Web TV