Aksidenti me vdekje në Berat/ Viktima u mor disa metra zvarrë, shoferi u largua nga vendi i ngjarjes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident me pasojë vdekjen e një 56-vjeçari, ka ndodhur rreth orës 22:30 të mbrëmjes së të martës në dalje të qytetit të Beratit.

56-vjeçari Artur Abazaj sapo kishte dalë nga puna nga një fasoneri që ndodhet përgjatë aksit nacional Berat-Dimal dhe është përplasur nga një makinë Fuoristradë e zezë, e cila është larguar nga vendngjarja.

Viktima Artur Abazaj ishte përpjekur të kalonte rrugën përgjatë vijave të bardha, kur është goditur nga një mjet që udhëtonte me shpejtësi në drejtim të Beratit dhe sipas dëshmitarëve në vendngjarje mjeti e ka tërhequr 56-vjeçarin disa metra zvarrë dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

 


Të fundit

“Shqipëria në orbitë”/ Rama tregon se kur do të lëshohet sateliti ‘Albania 1’ (Video)

Kryeministri Edi Rama, me anë të një video ka publikuar disa pamje të raketave për lëshimin e satelitëve në...

Aksidenti me vdekje në Berat/ Viktima u mor disa metra zvarrë, shoferi u largua nga vendi i ngjarjes

Një aksident me pasojë vdekjen e një 56-vjeçari, ka ndodhur rreth orës 22:30 të mbrëmjes së të martës në dalje të qytetit të Beratit. 56-vjeçari...

U arrestua në operacionin e shkatërrimit të Lazaratit, vdes në spital Gate Mahmutaj!

Gate Mahmutaj, i cilësuar si kreu i grupit të zjarrit gjatë operacionit të shkatërrimit të parcelave me drogë në fshatin Lazarat, ka ndërruar jetë...

Diana Hërkaloviç, gruaja që mund të sjellë fundin e Presidentit Vuçiç

Gjykata e Lartë në Beograd njoftoi se ish-sekretares shtetërore të Ministrisë së Brendshme të Serbisë, Diana Hërkaloviç, iu caktua masa e paraburgimit prej 30...

Aludimet për vjedhje votash, Soreca: Duhen hetime për rrjedhjen e të dhënave personale

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, ripërsëriti ashtu si në takimin me kryeministrin Edi Rama, se Komisioni Evropian ka përpiluar një raport...

Lajme të tjera

Web TV