Fifi paralajmëron: Nëse më puth Graniti…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Donaldi ka biseduar me Fifin hapur për raportin e saj me Granitin. Ai ka rrëfyer një bisedë që ka bërë me Granitin për Fifin.

Donaldi pranoi se i ka dhënë një shtysë si djali-djalit për ta çuar një hap më tej raportin me Fifin. “Unë e pyeta a të sheh si të dashur dhe ai më tha që po.

Atëherë i kërkova të bëj një hap drejt teje, se duket që ka ndjenjë dhe ja analizova edhe nga ana jote, frikën që ke se mbase ai kur të dilni do bredhë lule më lule”, u shpreh Donaldi, ndërsa Fifi ja aprovoi dhe i tregoi se nuk do të nxitohet edhe pse do që ta njohë, për më tepër sipas saj, hapin e parë e ka hedhur vetë ajo.

 

Kur Donaldi e pyeti çdo bënte nëse Graniti do e puthte, Fifi tha: “Do e puthja”. Mbase shumë shpejt do kemi zyrtarisht një çift në ‘Big Brother VIP’.

 


Të fundit

Fifi paralajmëron: Nëse më puth Graniti…

Donaldi ka biseduar me Fifin hapur për raportin e saj me Granitin. Ai ka rrëfyer një bisedë që ka...

Ekstradohet në Itali “mbreti” shqiptar i trafikut të kokainës

Autoritetet shqiptare kanë bërë ekstradimin në Itali të shtetasit Dorian Petoku, i arrestuar më 30 janar të vitit 2019 në Tiranë. Ai u arrestua...

Ish-ushtarakët djegin makinat e deputetëve, ja çfarë kërkojnë

Deputetët e Kongresit në Guatemala u larguan të tmerruar dhe nga dalet e emergjencës pas një proteste të dhunshme të veteranëve të ushtrisë që...

“100 mijë infektime në ditë”, zyrtarët e shëndetësisë flasin për një dimër të vështirë

Sekretari i Shëndetësisë në Mbretërinë e Bashkuar Sajid Javid ka mbajtur pasditen e sotme një konferencë të jashtëzakonshme për situatën e rënde të Covid-19....

Parashikimi “i nxehtë” / Televizioni transmeton filmin erotik në vend të motit (VIDEO)

Parashikimi i motit në një televizion lokal në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ishte më shumë “se i nxehtë”. Teknikët e televizionit KREM, me bazë...

Lajme të tjera

Web TV