Lajmi i fundit/ Përplasen tre makina në Vorë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në Vorë, pasditen e sotme.

Burime për Fjala.al bëjnë me dije se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.


Të fundit

Lajmi i fundit/ Përplasen tre makina në Vorë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në Vorë, pasditen e sotme. Burime për Fjala.al bëjnë me dije se tre makina...

Spiropali takim me ambasadorin e Austrisë/ “Vullnet për të votuar në Kuvend zgjatjen e mandatit të KPK dhe KP”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali priti sot në një takim ambasadorin e Austrisë Dr.Christian Steiner. “Biseduam me ambasadorin Steiner për marrëdhëniet...

Facebook do të paguajë miliona dollarë gjobë për diskriminim

Facebook arrin marrëveshje me autoritetet amerikane, të cilat e akuzuan se kishte rezervuar në mënyrë të paligjshme, vende pune për emigrantët të cilët po...

“S’doja të dukesha si maniak por…”, Donaldi rrëfen si u njoh me Bora Zemanin

Marrëdhënia e Donald Veshajt dhe Bora Zemanit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut, por duket se me hyrjen e aktorit të...

Hetohet gabim vdekja e rusëve, kthehen provat e prokurorisë: Nuk janë marrë sipas ligjit

Pesë ditë nga vdekja e mistershme e katër turistëve rus, institucionet shqiptare jo vetëm s'kanë mundur të gjejnë shkakun e vdekjes apo vrasjes siçc...

Lajme të tjera

Web TV