Horoskopi ditor, 21 tetor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi


Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju mund të jeni duke kapërcyer një pengesë.

Demi

Hëna është në anën tuaj: katër ditë të rëndësishme dhe interesante, sidomos në dashuri. Në frontin e punës, krijuesit që kanë ide të shkëlqyera janë të favorizuar.

Binjakët

Në frontin e punës, ju nuk i keni kapërcyer plotësisht shqetësimet në lidhje me aktivitetet profesionale. Kurseni ca para për muajt e fundit të vitit!

Gaforrja

Takimet janë të rëndësishme dhe të papritura, por jo gjithmonë të lehta për tu menaxhuar. Në frontin e punës mund të keni disa probleme. Mos u dorëzoni për të bërë plane!

Luani

Afërdita do të kthehet e favorshme. Sa për punën, duhet të përgatiteni për disa sfida të rëndësishme.

Virgjëresha

Ka pasur probleme në të kaluarën, por të gjitha janë të zgjidhshme. Në frontin e biznesit, ju duhet të luftoni kundër një personi armiqësor.

Peshorja

Nesër do të jetë pak ditë nervoze. Sa i përket punës, përpiquni të bëni vetëm atë që është e nevojshme. Mund të përjetoni disa momente tensioni!

Akrepi

Në frontin e punës, ju besoni se keni bërë shumë. Por ka ardhur koha të flisni për projekte afatgjata.

Shigjetari

Sa i përket punës, braktisni të tepërtën. Mos u shqetëso: një projekt do të jetë i suksesshëm deri në dhjetor.

Bricjapi

Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme. Në frontin e punës, favorizohen projekte të reja. Dëgjoni njerëzit përreth jush, ata mund t’ju japin disa këshilla të shkëlqyera!

Ujori

Ditë e shkëlqyeshme në dashuri. Nëse është dikush që ju intereson, afrohuni me besim. Në frontin e biznesit, yjet janë në anën tuaj.

Lexo edhe :  Broja flet për BBC pas golit të parë në Premier League: Ëndërr e bërë realitet

Peshqit

Hëna pasdite është e favorshme. Duhet të vendosni një pikë të në jetën tuaj. Në frontin e punës, një zgjidhje ose depërtim interesant mund të vijë nesër.

Të fundit

Horoskopi ditor, 21 tetor 2021

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur...

Akuza për shpërdorim detyre/ Arrestohen 3 policë të Tiranës, pezullohen nga detyra 6 efektivë të Korçës, një ‘arrest shtëpie’

Arrestohen 3 punonjes te Policise se Tiranës, mes tyre nje shef komisariati, si dhe janë pezulluar nga detyra 6 punonjës të policisë së Korçës....

ILD nis hetim disiplinor për 3 anëtarë të KLP-së

Tre anëtarë të KLP-së janë vënë nën hetim disiplinor nga Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë. Mësohet se bëhet fjalë për nënkryetarin e Këshillit të Lartë...

Dyshime për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi, arrestohet një person në Kosovë

Policia e Kosovës njoftoi të mërkurën se ka arrestuar një person të dyshuar për “keqpërdorim të fëmijëve në pornografi”. Në komunikatën e lëshuar për media...

Pasi sistemuan trupin e pajetë të Jan Prengës, rrëmbyesit të shkujdesur heqin maskat dhe ndërrojnë rrobat

Të tjera momente tronditëse publikohen sot për herë të parë në lidhje me pengmarrjen e Jan Prengës, i cili u rrëmbye më 17 janar...

Lajme të tjera

Web TV