Makina përplas 21-vjeçarin në aksin Tapizë-Thumanë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije se aksidenti u regjistrua në aksin rrugor Tapizë-Thumanë, ku një automjet me drejtues 28-vjeçarin me inicialet A. K., përplasi 21-vjeçarin Xhelson Gabili, i cili po kalonte rrugën në këmbë.

I riu u dërgua në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë, pasi nga përplasja ka pësuar goditje në kokë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Makina përplas 21-vjeçarin në aksin Tapizë-Thumanë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije se...

Covid-19/ Infektohen 8 nxënës, mbyllet klasa e pestë në shkollën 9-vjeçare të Libohovës

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në Gjirokastër i ka vene drynin klasës së pestë në shkollën 9-vjeçare 'Avni Rustemi' në Bashkinë e Libohovës. Shkak është bërë...

“Me grusht të hekurt”, ministrja Balluku paralajmëron aksionin e ditës së nesërme

Ministrja Belinda Balluku ka paralajmëruar aksionin e policisë së shtetit ditën e nesërme për të ndaluar transportin e paligjshëm. Balluku theksoi se lidhur me...

Covid në Shqipëri/ Ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë: 3677 testime, 566 qytetarë të infektuar, 6 humbje jete dhe 513 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i...

Reagon më në fund Wanda Nara: Me familjen time merrem unë, ndërsa me k*vat…

Wanda Nara ka reaguar për herë të parë pas të gjithë "telenovelës" që ka mbajtur mbërthyer të gjithë ndjekësit e rrjeteve sociale në llogaritë...

Lajme të tjera

Web TV