Fifi puthet në buzë me Palomën në sy të Granitit (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ndërsa të gjithë presin puthjen e parë mes Fifit dhe Granit Canës, për tu konfirmuar si çifti i parë në Big Brother, kjo ka ndodhur mes këngëtares dhe Palomës.

Fifi dhe moderatorja u puthën në buzë në oborrin e shtëpisë së Big Brother, në prani të modelit, Sabianit dhe Ardit Çunit.

Pasi këngëtarja ndau cigaret dhe po largohej së bashku më Sabianin për tu futur brenda banesës, ajo ka shkëmbyer puthje miqësore me Palomën.

Ndërkohë Fifi dhe Granit Cana priten të jenë çifti i parë i formuar në BB VIP, pasi të dy i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit, madje mes tyre ka pasur edhe doza xhelozie.

Mirëpo, deri tani asnjëri prej tyre s’ka marrë hapin e parë për të shkuar drejt puthjes, pasi kërkojnë të njohin më mirë njëri-tjetrin përpara se të marrin ndonjë hap të gabuar.


Të fundit

Fifi puthet në buzë me Palomën në sy të Granitit (Foto)

Ndërsa të gjithë presin puthjen e parë mes Fifit dhe Granit Canës, për tu konfirmuar si çifti i parë...

Sarajet e Toptanëve/ Margariti: Merr fund saga, ja çfarë projekti kemi

Qeveria ka aprovuar shpronësimin e Toptanëve dhe kjo godinë tashmë do të përdoret për artin dhe kulturën. “Ka përfunduar saga e banesës së Toptanëve. Qeveria...

Franca i akordon 100 euro çdo qytetari për përballimin e rritjes së çmimit të energjisë

Qeveria franceze ka njoftuar se do të paguajë 100 € për çdo qytetar i cili ka të ardhura mujore deri në 2 mijë euro,...

Krifca: Investimi do të shkojë direkt tek fermerët, eksportet janë rritur me 14%

Pas mbledhjes së qeverisë, ministrja e Bujqësisë Frida Krifca bëri me dije buxheti i vitit 2022 do të mbështesë direk fermerin shqiptar. Objektiv për...

“Ekonomia do të rritet me 4%”/ Ibrahimaj: Fond i veçantë për bonuset e pensionistëve

Ministrja e Financave Delina Ilbrahimaj ka bërë një pasqyrë të buxhetit të viti 2022 të prezantuar sot nga kabineti i ministrave pas mbledhjes së...

Lajme të tjera

Web TV