Hidhet nga kati i tretë i pallatit, humb jetën i moshuari në Fier

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në lagjen ‘Kastriot’ të Fierit.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte një 72-vjeçar.

Si pasojë, i moshuari me inicialet B.L., ka humbur jetën, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

“Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 


Të fundit

Hidhet nga kati i tretë i pallatit, humb jetën i moshuari në Fier

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në lagjen ‘Kastriot’ të Fierit. Sipas njoftimit të bërë nga policia...

Kosova shpall non grata dy zyrtarë rusë/ Osmani: Ndikim malinj i Rusisë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka bërë të ditur se janë shpallur non grata dy zyrtarë rusë. Me një postim në Facebook, Osmani bën të...

Grupi legjendar “Abba” publikon këngën e re pas 40 vitesh

Grupi legjendar suedez ABBA ka publikuar këngën e tretë nga albumi i tyre i shumëpritur “Voyage”. Dalja e “Just A Notion” ishte i disponueshëm në...

Vritet reperi i njohur 19-vjeçar, para një viti u rrëmbye dhe u rrah brutalisht

Është ekzekutuar me armë zjarri një ndër reperët më të njohur në Suedi, Einar, 19 vjeç. Mediat e huaja raportojnë se reperi është qëlluar...

‘Pse më dhanë një armë të mbushur, pse?’, zbardhet çfarë tha aktori pas vrasjes aksidentalisht të fotografes

Një tragjedi ka ndodhur në sheshxhirimin e një filmi në New Mexico ku është përfshirë aktori i Hollivudit Alec Baldwin i cili ka qëlluar...

Lajme të tjera

Web TV