Kreu marrëdhënie me nxënësin 14-vjeçar, arrestohet mësuesja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një mësuese 25-vjeçare është arrestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 14-vjeçar.

Fatinham Hossain nga Horsham, West Sussex u dënua të premten në gjykatën e Brighton Crown, pasi ajo pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës, ndërkaq kishte edhe një akuzë për shtrembërim të kursit të drejtësisë.

Ajo ishte e arrestuar në qershor të vitit 2020 për manipulim përmes llogarive të rreme në rrjete sociale për të ngacmuar anëtarët e familjes dhe miqtë e viktimës në përpjekje për të njollosur atë si pedofil, ndërkaq duke tentuar t’i jep ryshfet djalit në mënyrë që të heqë dorë nga akuzat.

Ajo kishte pozuar si një 14-vjeçare duke kontaktuar me një familjarë të djalit për ta cilësuar atë si pedofil.

 

 

Kjo erdhi pasi ajo falsifikoi një shtatzëni kur djali tha se donte t’i jepte fund marrëdhënies seksuale, shkruan Daily Mail.

Nëpërmjet llogarive të ndryshme false, ajo ka ngacmuar dhe kërcënuar edhe nxënës të tjerë, duke u thënë që të mos flasin me policinë.


Të fundit

Kreu marrëdhënie me nxënësin 14-vjeçar, arrestohet mësuesja

Një mësuese 25-vjeçare është arrestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 14-vjeçar. Fatinham Hossain nga Horsham, West Sussex...

Berlusconi lirohet nga akuzat për lidhjet me Ruby-n

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, është shpallur i pafajshëm për njërën nga tre akuzat për procesin “Rubi”, atë të korruptimit të dëshmitarëve. Gjykata e Sienës...

Zjarr në Vlorë, flakët shkrumbojnë stallën me jonxhë

Një stallë me jonxhë është përfshirë nga flakët në afërsi të fshatit Cerkovinë, në Vlorë. Jonxha ishte e magazinuar në një godinë të vjetër dhe...

Përfshihet nga flakët lokali në Elbasan, raportohet për dëme materiale

Një lokal në rrugën “Rinia”, pranë Universitetit “Aleksandër Xhuvani”, në qytetin e Elbasanit, është përfshirë nga flakët rreth orës 21:00 të kësaj të premteje. Zjarri,...

Tre tërmete në tetë minuta, Kreta nuk gjen qetësi

Tre tërmete të njëpasnjëshme kanë tronditur Kretën mbrëmjen e sotme në vetëm 8 minuta. Lëkundja më e fortë ishte 3.9 e shkallës rihter 10...

Lajme të tjera

Web TV