Rama publikon fotot dhe pyet ndjekësit: E gjeni dot qytetin?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Rama publikon fotot dhe pyet ndjekësit: E gjeni dot qytetin?

Kreu i qeverisë Edi Rama pasditen e sotme ka publikuar disa foto në Facebook. Në to duket një lagje e...

Zyrtarët rusë të shpallur non grata në Kosovë/ Një prej tyre i dëbuar edhe nga Shqipëria

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani i ka kërkuar ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla për të shpallur non grata dy  zyrtarë rusë. Denis Vengerskii...

Incidenti në ndeshjen Shqipëri-Poloni në ‘Air Albania’, FSHF ndëshkohet me gjobë

FSHF ndëshkohet me 150 mijë franga dhe ndeshja me Andorrën do të luhet pa tifozë. "Federata Shqiptare e Futbollit është njohur mbrëmjen e sotme me...

Katër të vrarë në Uashington, policia jep detaje

Të paktën 4 persona u vranë me armë zjarri në Tacoma të Washingtonit në SHBA, të enjten pasdite ndërsa autoritetet po kërkojnë të paktën...

“Foltorja” e Berishës braktiset nga deputetët, asnjë i pranishëm në takim

Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot “foltoren” e radhës, ku u ndal në qytetin e Beratit. Ajo që ra në sy në këtë takim ishte fakti...

Lajme të tjera

Web TV