Broja nuk ndalet, shënon gol në pjesën e parë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Armando Broja është shqiptari i momentit, ky është një fakt dhe këtë 20-vjeçari e vërteton sërish duke shënuar një tjetër gol me peshë për Southampton.

Sërish titullar për “shenjtorët”, Broja bëri gjithçka në pjesën e parë, shërbeu për shokët në çdo formë, por pa mundur të rikthente Southempton në avantazh, me pjesën e parë që përfundoi në barazim 1-1.

Në fraksion e dytë, në minutën e 50-të, në topin e parë që i erdhi në këmbë, Broja nuk fal duke shënuan golin e dytë për Southempton, një gol fantastik, i dyti personal për të në Premier League.


Të fundit

Broja nuk ndalet, shënon gol në pjesën e parë

Armando Broja është shqiptari i momentit, ky është një fakt dhe këtë 20-vjeçari e vërteton sërish duke shënuar një...

Rrëzohet aksidentalisht në pusin e oborrit të banesës, humb jetën i moshuari

Një 80-vjeçar ka humbur jetën në Vlorë pasi është rrëzuar aksidentalisht në banesën e tij. Policia bën me dije se rreth orës 17:00, në...

Rama në Egjipt: Së shpejti vendosim linjën ajrore të drejtpërdrejtë Kairo-Tiranë, shqiptarët kanë shumë për t’ju treguar

Gjatë konferencës së përbashkët me homologun e tij egjiptian Moustafa Madbouly, kryeministri Edi Rama tha se ka marrë premtimin për të vendosur linjën ajrore...

Meta e Kryemadhi publikojnë videon nga dasma me këngë patriotike

Presidenti Ilir Meta dhe bashkeshortja e tij Monika Kryemadhi kanë publikuar në “Facebook” një video të shkëputur nga një dasmë e një familje, në...

Rama takon homologun dhe Presidentin egjiptian, ja marrëveshjet e nënshkruara

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë zyrtare në Egjipt. Ditën e sotme ai është takuar me homologun e tij Mostafa Madbouly. Ai është takuar...

Lajme të tjera

Web TV