Udhëtimi me tren para viteve ’90

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Udhëtimi me tren para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=N_AiAxeTYeo&ab_channel=FJALAWEB

Fier/ Krim i rëndë në familje, djali plagos babain me thikë

Një konflikt që ka vijuar me përdorimin e thikës është regjistruar këtë të shtunë në një familje në Fier, ku djali ka qëlluar babanë...

Rama vizitë zyrtare në Egjipt/ Pritet nga homologu Madbouly, publikon pamjet e ceremonisë (Video)

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot për një vizitë zyrtare në Egjipt. Rama publikon pamjet e mbërritjes në Egjipt dhe ceremonisë së pritjes në aeroportin...

Një pemë në Parkun “Europa” në përkujtim të Rozmari Jorganxhi, Veliaj: Tirana di t’i nderoje figurat e saj

Një pemë në qender të Tiranës per mexosopranon e njohur shqiptare, Rozmari Jorganxhi, e cila u nda nga jeta një vit më parë, në...

“E kemi zgjatur pak si shumë, por…”/ Graniti sqaron Fifin, këngëtarja bën gati valixhet për të dalë nga shtëpia (Video)

Që në javën e parë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Fifi shprehu hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Afrimitetin e dyshes e...

Lajme të tjera

Web TV