Vajza e Paul Walker i jep fund beqarisë, Vin Diesel e shoqëron drejt altarit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker, Meadow Walker, është martuar me aktorin Louis Thornton-Allan.

Martesa e tyre ka ndodhur pas më pak se tre muajsh prej që e kanë dhënë lajmin për fejesë. Meadow Walker, 22-vjeçare është martuar të premten, ndërkohë që deri te altari atë e ka përcjellë kumbari i saj, aktori i cili ishte edhe mik i babait të saj, Vin Diesel.

Martesa e Meadow ka ndodhur tetë vjet pasi babai i saj, Paul, ka vdekur në një aksident tragjik me veturë, në moshën 40-vjeçare.
Ndërkohë, Vin së fundmi ka folur për lidhjen e tij me Meadow.

“Ajo kujdeset mirë për mua. Ajo është personi i parë në Ditën e Babait që më uroi festën e babait. Ta shoh atë me fëmijët e mi është një nga gjërat më të bukura. Ka momente kur e shoh duke luajtur me Pauline [vajzën e Vinit] dhe më godet aq thellë sepse mund ta imagjinoj vetëm atë që shikon vëllai im kur e sheh atë… Ndihem shumë mbrojtës. Ajo shkon përtej filmit”- tha ai.


Të fundit

Vajza e Paul Walker i jep fund beqarisë, Vin Diesel e shoqëron drejt altarit

Vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker, Meadow Walker, është martuar me aktorin Louis Thornton-Allan. Martesa e tyre ka ndodhur...

Zbulohet vendimi i qeverisë komuniste për kthimin e eshtrave të Abdyl Frashërit

Në 11 tetor u mbushën 129 vjet nga vdekja e Abdyl Frashërit në Stamboll, por vetëm në vitin 1978 u mor vendimi nga Këshilli...

Aksident në aksin Krujë-Fushë Krujë/ Plagoset drejtuesi dhe vajza e tij

Një aksident ka ndodhur në aksin Krujë-Fushë Krujë mbrëmjen e sotme. Policia bën me dije se shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur...

Reagon familja e kineastes së vrarë: Nëse dikush ka bërë një gabim, duhet të paguajë!

Një ngjarje e rëndë tronditi Hollywood-in dy ditë më parë, kuineastja Halyna Hutchins u vra aksidentalisht gjatë xhirimeve të një filmi në SHBA. Pas kësaj...

Erdogan urdhëron shpalljen non grata të 10 ambasadorëve perëndimorë

Presidenti i Turqisë, Receep Tayyip Erdogan, ka urdhëruar Ministrinë e Jashtme turke që të shpallë non grata 10 ambasadorë të shteteve perëndimore. Sipas “Reuters”  ky...

Lajme të tjera

Web TV