Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot me pasojë vdekjen e një qytetari. Policia bën me dije se në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Rrilës” automjeti me drejtues shtetasin A.I., banues në Shkodër ka përplasur këmbësorin shtetasin Pal Vathi , banues në Lezhë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:15, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Rrilës” , automjeti me drejtues shtetasin A.I., banues në Shkodër ka përplasur këmbësorin shtetasin P.V. , banues në Lezhë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Akademiku Anastas Angjeli, nderohet me titullin e lartë Dr. “ Honoris Causa”, në Ukrainë

Akademiku i njohur Anastas Angjeli, është vlerësuar me titullin Dr. “Honoris Causa” në një prej Universiteteve më të vjetër...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (Emri)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot me pasojë vdekjen e një qytetari. Policia bën me dije se në vendin e...

I vetëquajtur “Djalli”/ I riu shqiptar në Londër: Furnizoj Anglinë me kanabis, kam rrëmbyer dhe i kam prerë dy gishta klientit

Një i ri shqiptar është përfshirë në fushën e trafikimit dhe shpërndarjes së kanabisit. Bëhet fjalë për Selamet Mehmetaj nga Tropoja, teksa ka treguar...

Sulm terrorist në Vjenë/ I riu qëllon me thikë kalimtarët, 4 të plagosur

Katër persona kanë mbetur të plagosur në Vjenë ditën e sotme gjatë një sulmi terrorist. Merkur.de shkruan se një person ka sulmuar me thikë...

Ribashkimi emocionues mes Messi dhe Ronaldinho në Paris

Pep Guardiola e largoi Ronaldinhon nga Barcelona më shpejt nga  sa do ta kishte parashikuar kushdo, megjithatë braziliani pati një ndikim të thellë në vitet e formimit...

Lajme të tjera

Web TV