Thanë se ka blerë “Bentley” 270 mijë euro, Ahmetaj shkrihet së qeshuri: Është “Hyundai” 28 mijë dollarëshe

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar pas lajmeve të përhapura në disa media ditën e sotme se ka blerë një makinë super-luksoze me vlerë 270 mijë euro.

Teksa qesh, në rrjetet sociale Ahmetaj ka publikuar edhe dy fotografi, atë të makinës së tij që në të vërtetë është një “Hyundai Genesis” me vlerë rreth 28 mijë dollarë dhe “Bentley” për të cilën e akuzuan se e ka blerë për 270 mijë euro.

“Kush e gjen dot ndryshimin mes një Hyundai Genesis 28 mijë dollarë dhe një Bentley 270 mijë euro? Ta kuptojnë zemrat e zjarrta që dhe njëherë tjetër shpërndanë një lajm qorr e thuthuq”, shkruan Ahmetaj në rrjetet sociale.

Postimi i Ahmetajt:


Të fundit

Thanë se ka blerë “Bentley” 270 mijë euro, Ahmetaj shkrihet së qeshuri: Është “Hyundai” 28 mijë dollarëshe

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar pas lajmeve të përhapura në disa media ditën e sotme se ka blerë një...

Akademiku Anastas Angjeli, nderohet me titullin e lartë Dr. “Honoris Causa”, në Ukrainë

Akademiku i njohur Anastas Angjeli, është vlerësuar me titullin Dr. “Honoris Causa” në një prej Universiteteve më të vjetër shteterorë në Kiev të Ukrainës. Një...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (Emri)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot me pasojë vdekjen e një qytetari. Policia bën me dije se në vendin e...

I vetëquajtur “Djalli”/ I riu shqiptar në Londër: Furnizoj Anglinë me kanabis, kam rrëmbyer dhe i kam prerë dy gishta klientit

Një i ri shqiptar është përfshirë në fushën e trafikimit dhe shpërndarjes së kanabisit. Bëhet fjalë për Selamet Mehmetaj nga Tropoja, teksa ka treguar...

Sulm terrorist në Vjenë/ I riu qëllon me thikë kalimtarët, 4 të plagosur

Katër persona kanë mbetur të plagosur në Vjenë ditën e sotme gjatë një sulmi terrorist. Merkur.de shkruan se një person ka sulmuar me thikë...

Lajme të tjera

Web TV