Tragjike në Itali/ Udhëtonte drejt Venecias me shokët, humb jetën në aksident 19-vjeçari shqiptar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 afër Venecias.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, banonte në Arzignano. Mediat italiane raportojnë se drejtuesi i mjetit dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me një barrierë betoni. Ndonëse përplasja nuk ka qenë e fortë, 19-vjeçari ka marrë dëmtime të rënda, që i kanë kushtuar edhe jetën.

Po ashtu bëhet e ditur se në makinë udhëtonin 5 persona, shokë me njëri-tjetrin, ndërsa nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë përgjumja e shoferit.


Të fundit

Tragjike në Itali/ Udhëtonte drejt Venecias me shokët, humb jetën në aksident 19-vjeçari shqiptar

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 afër Venecias. Shqiptari,...

Humb përfundimisht fronin, martohet princesha e Japonisë

Princesha Mako e Japonisë është martuar me të dashurin e saj të kolegjit Kei Komuro, duke humbur kështu statusin e saj mbretëror. Sipas ligjit japonez,...

SHBA/ Çfarë do vendoset për vaksinimin e fëmijëve 5-11 vjeç?

Numri i rasteve me koronavirus në Shtetet e Bashkuara ka rënë, por shumë zyrtarë të kujdesit shëndetësor besojnë se vaksinimi i fëmijëve të vegjël...

E rëndë/ COVID-19 i merr jetën një fëmije 5 vjeç nga Saranda

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku një fëmijë 5 vjeç ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. Raportohet se fëmija ishte shtruar...

Covid-19/ Lorik Cana: Mjeti për të luftuar pandeminë është vaksina

Futbollisti i njohur, Lorik Cana shprehet se vaksina është mjeti më i mirë për të përballuar koronavirusin. Në një mesazh ndërgjegjësues, Cana bën apel që...

Lajme të tjera

Web TV