Unaza e Madhe, hapet një tjetër segment për qarkullimin (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Duke nisur nga mesnata e kësaj të mërkure do të hapet për qarkullimin e automjeteve një tjetër segment i Unazës së Madhe të Tiranës.

Bëhet fjalë për segmentin që nis nga Mbikalimi i Farkës deri tek Materniteti i Ri. Ky segment do të jetë i aksesueshëm për të gjitha drejtuesit e automjeteve duke lehtësuar në këtë mënyrë lëvizjen në këtë zonë të kryeqytetit.

Ndërkohë po vazhdojnë punimet me ritme të larta në lotet e tjera të kësaj vepre të rëndësishme për kryeqytetin.


Të fundit

Unaza e Madhe, hapet një tjetër segment për qarkullimin (Video)

Duke nisur nga mesnata e kësaj të mërkure do të hapet për qarkullimin e automjeteve një tjetër segment i...

Pse askush në PD nuk po gëzon për ‘kandidaturën’ e Sali Berishës?

Nga Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

Pasi pinë kokainë gjithë natën, shqiptari masakron 62 herë me thikë rumunin në Angli (Emri)

Një baba i tre fëmijëve është masakruar me thikë nga një shqiptar në Birmingham të Anglisë. Viktima, Marian Savu 43-vjeç nga Rumania raportohet se...

Alarm për bombë në një metro të Parisit, evakuohen qindra persona

Qindra persona janë evakuuar nga stacioni hekurudhor Gare du Nord në Paris, pas një alarmi për bombë, shkruajnë mediat vendase. Në rrjetet sociale janë shpërndarë...

Futbollisti i PSG tmerrohet në semafor, prostituta i hyn në makinë dhe e grabit

Mesfushori i Paris Saint-Germain , Ander Herrera, u grabit në kryeqytetin francez mbrëmjen e së martës pasi një prostitutë thuhet se hyri në makinën...

Lajme të tjera

Web TV