Durrës/ Nuk pranoi dot se i la të birin, vjehrra rreh dhe bën për spital ish-gruan e djalit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nënë e bijë janë arrestuar pasi akuzohen se kanë dhunuar dhe bërë për spital ish gruan e djalit. Vjehrra e 25-vjeçares nuk ka pranua dot që ajo të ndahej nga i biri dhe së bashku me të bijën e ka dhunuar fizikisht.

Ngjarja ka ndodhur në Durrës, ku 59-vjeçarja F. Gj. dhe e bija F. Z., 28 vjeçe kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së djalit të 59-vjeçares, 25-vjeçares A. D..

Pas denoncimit të ngjarjes policia ka vënë në pranga dy gratë me akuzën e ‘dhunës në familje’.

Të fundit

Çfarë do të ndodhë në seancën e të enjtes në Kuvend?

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot grupin parlamentar të Partisë Socialiste. Në mbledhje u diskutua për agjendën e seancës të...

33-vjetori e gjen PD-në të përçarë/ As festa nuk i bashkon “të djathtët”

Sot shënohen 33 vjet që nga themelimi i Partisë Demokratike, partia e parë e djathtë, e krijuar pas pluralizimit në vendin tonë. Megjithatë, ky përvjetor...

“Liridona dhe Naimi kishin një konflikt”/ Eksperti: Familjarët e tyre e dinë

Teksa kanë kaluar më shumë se dy javë nga vdekja e Liridona Ademajt, vrasja e saj mbetet e rrethuar nga misteri. Eksperti i kriminalistikës Mensut...

Kaosi në Kuvend/ PS kërkon përjashtimin e 7 deputetëve të tjerë të opozitës (Emrat)

Partia Socialiste ka kërkuar përjashtimin edhe për 7 deputetë të tjerë të opozitës. Deputetët ndaj të cilëve është kërkuar përjashtimi janë Ervin Salianji, Bledjon...

Marrëveshja për emigrantët/ Balla: 4 % e sfidës së Italisë do të trajtohet nga Shqipëria

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka folur në Komisionin e Politikës së Jashtme përsa i përket marrëveshjes Shqipëri-Itali për pritjen e emigrantëve. Gjatë fjalës së...

Lajme të tjera

Web TV