Abuzuan seksualisht me 15-vjeçaren, familjarët e 5 të akuzuarve: Ajo e ka provokuar djalin tim, i dërgonte foto nudo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë disa muaj më parë tronditi opinionin publik ku 5 persona abuzuan seksualisht me një 15-vjeçare për katër muaj me radhë.

Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 44 vjeç vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe i mituri Adrian Gjikolaj 17 vjeç, janë katër të dënuarit të cilët kanë abuzuar seksualisht me 15-vjeçaren duke e kërcënuar.

Së fundmi në një deklaratë për mediat kanë folur familjarët e të akuzuarve ku sipas tyre e gjithë kjo ngjarje është e sajuar pasi ende nuk ka asnjë prove konkrete.

Babai i një prej të akuzuarve, Artan Kaçorrit, ka thënë se kjo histori është sajuar nga familjarët e vajzës në mënyrë që të përfitonin azil drejt vendeve të Bashkimit Evropian.

“Historia është sajuar nga familjarët e vajzës. E kanë sajuar për të përfituar azil në BE”, tha ai.

Ndërsa e ëma e të miturit Adrian Gjikolaj ka thënë se djali i saj ka qenë në një lidhje dashurie me 15-vjeçaren dhe ai asnjëherë nuk e ka kërcënuar atë.

“Kishte një lidhje dashurie me vajzën. Nuk kam dëgjuar ta ketë kërcënuar. Nuk ka as video. Ajo i ka dërguar foto nga mesi e sipër me foto nudo e ka provokuar me foto nudo”, ka thënë ajo.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ka ndodhur disa muaj më parë ku personat e lart përmendur abuzuan seksualisht për 4 muaj me 15-vjeçaren duke e kërcënuar. Autorët e abuzimin janë nën masën “arrest me burg”.


Të fundit

Dëmtimi i Pogba demoralizon Juven, Allegri: “Do ti duhen edhe 2-3 muaj që të jetë gati”

Ndalesë e re, edhe pse jo shumë shqetësuese për Paul Pogba, mungesa e madhe për Juventusin këtë sezon. Në...

Reagimi i Kate Middleton kur iu kërkua të bënte një “selfie” po bëhet viral

Të martën, Princesha e Uellsit, 41 vjeçe, udhëtoi në qytetin verior anglez të Leeds për të folur me vendasit për nismën e saj të...

Porti i ri Tregtar në Porto Romano, Balluku: Investim strategjik për Shqipërinë

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku zhvilloi një takim sot me përfaqësues nga një serë kompanish dhe institucionesh financiare ndërkombëtare, të interesuara për ndërtimin e portit tregtar...

COVID-19, MSH: 10 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid dhe vaksinimin kundër gripit, për të forcuar mbrojtjen ndaj...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

Lajme të tjera

Web TV