test

Plas sherri me thika në Elbasan, vdes njëri vëlla, tjetri në gjendje të rëndë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një sherr me thika ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan.

Mësohet se një person ka mbetur i vdekur ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë.

Burime bëjnë me dije se këto dy të fundit janë vëllezër me njëri-tjetrin.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ende nuk dihen, ndërsa detaje të reja priten në vijim.

Burime bëjnë me dije se dy vëllezërit kanë bërë sherr me një grup të rinjsh.

Të fundit

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit (Emrat)

Gjykata e Posaçme ka shpallur vendimin për 10 personat  e arrestuar për Laboratorin  e kokainës që u zbulua në...

EURO2024/ Sfidat e fundit në grupin D, formacionet zyrtare të sfidës Holandë-Austri

Holanda dhe Austria zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në Euro 2024, përkatësisht Grupin D. Të dyja kombëtaret do...

Përcillet në banesën e fundit Agim Doçi/ Familjarët: Nuk e mori pensionin që i takonte

Përcillet ditën e sotme për në banesën e fundit poeti i ndjerë Agim Doçi. Ai ndërroi jetë pas disa ditësh luftë me gjenden e...

Franca kërkon vendin e parë të grupit D në përballjen me Poloninë, formacionet zyrtare

Në orën 18:00 luhen dy ndeshjet e raundit të tretë e të fundit në Grup D, ku pretendentet për dy vendet e para janë...

Buka me kripë, por kripa “pa karar”/ ISHP: Sasia e kripës në bukë, më e lartë se norma

Vetëm nga konsumi i 100 gramë  bukë  shumë persona në Shqipëri marrin afro gjysmën e sasisë së kripës se rekomanduar në ditë. Kjo sipas një...

Lajme të tjera

Web TV