“Grenell në Tiranë për të mbështetur Berishën në foltore”/ Frrok Çupi: Askush nuk vjen pa 1 milionë dollarë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Analisti politik Frrok Çupi ka qenë ditën e sotme i ftuar në emsionin “Breaking” në Top News teksa ka komentuar zhvillimet e fundit në PD dhe Foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Në fjalën e tij Çupi ka thënë se së fundimi kanë dalë fjalë se Richard Grenell ka ardhur në Shqipëri dhe do të rreshtohet krah Berishës në foltoren e tij. Ndër të tjera Çupi shton se në këtë situatë askush nuk vjen pa 1 milionë dollarë.

“Është hapur një fjalë që ish-shefi i sigurisë së presidentit Trump, Richard Grenell ka ardhur në Tiranë dhe do të jetë në Foltoren e Berishës, në mbështetje të Berishës me avion privat. Si? Në ç’mënyrë? Të gjithë do të vinin për 1 milion dollarë, por pa 1 milion dollar nuk të vjen njeri. Kjo është një punë që kushton”- tha Çupi.

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV