Para, armë zjarri dhe …/ Skandali me fotot e publikuara para zgjedhjeve, ‘djeg’ ish-kryeministrin bullgar (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vetëm disa foto mund të jenë ato që të shkatërrojnë karrierën dhe s’ka më keq për politikanët përpara zgjedhjeve.

Kjo i ka ndodhur ish-kryeministrit bullgar Boyko Borisov, teksa disa foto janë duke bërë bujë në rrjet.

Fotot e tregojnë ish-kryeministrin të shtrirë në krevat me pistoletë dhe prezervativ në komodinë dhe tufa mijëra eurosh në sirtar.

Sipas mediave të huaja, foto të ngjashme u postuan nga një përdorues anonim i internetit dhe pak kohë më parë duke shkaktuar një krizë politike në vend.

Sipas informacioneve fotot i përkasin vitit 2020 teksa, Borisov shihet duke fjetur në shtratin e tij, teksa në komodinë ka një armë zjarri pistoletë, prezervativë dhe para.

Mendohet që fotot janë publikuar nga një grua që mediat bullgare e cilësojnë si “Mata Hari”.

Kujtojmë që në Bullgari të dielën mbahet zgjedhjet dhe kjo padyshim është një situatë aspak e këndshme për ish-kryeministrit bullgar Boyko Borisov.

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV