Vajza e Niko Peleshit feston ditëlindjen, ministri prezanton të gjithë familjen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi na ka prezantuar me familjen e tij me rastin e ditëlindjes të së bijës.

Aleksia feston ditëlindjen e saj të 20-të dhe Peleshi nuk na e ka kursyer një foto familjare.

Rreth tortës me qirinj janë Niko Peleshi, bashkëshortja, dy djemtë dhe padyshim vajza e ditëlindjes.

Sjellim në vëmendje se Aleksia ka qenë këto kohë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me aktorin e humorit, Romeo Veshaj.


Të fundit

Vdekja e nënës 30-vjeçare në maternitet/ Familjarët akuza mjekut: I ka bërë gjilpërë…

Disa orë pasi 30-vjeçarja M.V ndërroi jetë në ambientet e spitalit "Koço Gliozheni" 4 ditë pasi solli në jetën...

“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty përse po…

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e...

Vrasja që tronditi vendin/ Flet djali i viktimës në Gramsh: Mos ma njollosni babain

Nipi i Xhevit Sinanit ka folur pas krimit të rëndë në Gramsh, ku i moshuari vrau gruan dhe vëllain e tij. Djali i viktimës, Shaqir...

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco Gliozheni” thekson se lindja e...

Transferimi më i shtrenjtë në histori të Premier League, Chelsea zyrtarizon Enzo Fernadez

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht se ka transferuar mesfushorin argjentinas Enzo Fernandez nga Benfica. Për klubin londinez ky është transferimi më i shtrenjtë në histori të...

Lajme të tjera

Web TV