Kledi tregon sekretin e tij, Beatrix: Ju kam thënë që është i rrezikshëm ky

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-futbollisti që u bë pjesë e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, ka qenë në qendër të vëmendjes për disa ditë radhazi, për shkak të jetës së tij private. Shumë pak nga banorët e dinin se ai bashkëjeton prej gjashtë vitesh me partneren e huaj që ka jashtë.

Por në të njëjtën kohë i ka shprehur publikisht pëlqimin këngëtares së njohur, Beatrix Ramosaj.

Ndërkohë ditën e djeshme, ai ka zbuluar një tjetër detaj për veten, që askush nga banorët brenda në shtëpi nuk e dinte. Gjatë provës javore, ai zgjodhi të tregojë një sekret para të gjithëve. Hysa tha se fle natën pa të mbathura.

“Kam një sekret. Fle pa të mbathura!”,- u shpreh ish-futbollisti.

Kjo deklaratë u shoqërua me të qeshura e madje edhe me komente të tilla nga Beatrix si: Ju kam thënë që është i rrezikshëm ky!

Të fundit

Çfarë po sjell era Bardhi për PD-në e Rithemelimit

Po ajo mënyrë funksionimi: E paqartë, e pa vendosur, e dyzuar dhe pa ide. Rithemelimi nën drejtimin e Gazmend...

Parashikimi i motit 15 Prill 2024, si do të ndryshojnë temperaturat

Vendi ynë, do të vijojë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët dhe i ngrohtë të jenë dominant. Kjo...

Shqipëria, e gjashta për vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në Europë

Ndonëse kanë ardhur në ulje, vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri mbeten ndër më të lartat në Europë. Sipas INSTAT, në vitin 2022, 164 persona...

Horoskopi i ditës, 15 Prill 2024

Dashi Priten edhe turbullira në jetën tuaj gjatë kësaj dite kështu që mirë është të tregoheni të kujdesshëm. Nëse jeni në një lidhje ka mundësi...

Lajme të tjera

Web TV