Shqipëria Socialiste 1970

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Shqipëria Socialiste 1970

https://www.youtube.com/watch?v=BmrJB8XN5c8&ab_channel=FJALAWEB

Panairi i Librit 2021/ Veliaj i jep çmimin e autorit më të mirë shkrimtarit Virgjil Muçi

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka dhënë çmimin si autori më i mirë shqiptar i vitit 2021 shkrimtarit Virgjil Muçi me...

Pastrimi i territorit/ Rama paralajmëron kryebashkiakët: Planifikoni fondet, ndryshe do ju rrëzojmë buxhetin

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me krerët e bashkive dhe prefektët e qyteteve bregdetare, për të diskutuar mbi problematikat e ndotjes. Kreu i...

“Shqipëria ka problemin e ndotjes së krijuar nga njerëzit”, Rama: Një turp i madh për të gjithë

Në një takim me kryetarët e Bashkive dhe prefektët për pastrimin e territorit në zona bregdetare, kryeministri Edi Rama tha se sfida e pastrimit...

Xhensila Pere i dërgon mesazhin +18 Olsi Bylykut, aktori i nxjerr të palarat: Nuk e dinë të tjerët që…

Xhensila Pere së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku moderatorja i ka bërë edhe disa lojra. Si pjesë e lojës, Xhensila...

Lajme të tjera

Web TV