Aksidenti në Bullgari/ Xhaçka: Ngushëllime për jetët e humbura të shqiptarëve nga Maqedonia e Veriut, ndodhemi pranë tyre në këtë moment të vështirë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Aksidenti në Bullgari/ Xhaçka: Ngushëllime për jetët e humbura të shqiptarëve nga Maqedonia e Veriut, ndodhemi pranë tyre në këtë moment të vështirë

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka reaguar për aksident tragjik të ndodhur në Bullgari, ku kanë ndërruar...

Basha “vetëquhet” lider: Koha e Sali Berishës ka mbaruar!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një intervistë u shpreh se në PD do të mbahet vetëm një Kuvend Kombëtar, ai i thirrur...

LAJMI I FUNDIT/ Ndahet nga jeta artistja e dashur Hueyda El Saied

Është ndarë parakohe nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Saied. Burime bëjnë me dije se artistja shqiptare, e cila prej disa kohësh ishte...

Aksidenti tragjik ku humbën jetën 46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, Rama: Dhimbje

46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut kanë humbur jetën pasi autobusi me të cilin udhëtonin është aksidentuar dhe më pas ka marrë flakë. Kjo...

Dy Kongrese 300 pare

Nga Plator Nesturi PD është më rëndë sesa duket. Jemi në kohë Covidi dhe veshët na janë mësuar me raste sëmundjesh e madje dhe fatalitete....

Lajme të tjera

Web TV