Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”.


Të fundit

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip...

Lajm i fundit/ Përmbyset gomonia me emigrantë që ishte nisur drejt Anglisë, shënohen mbi 20 viktima

Mbi 20 emigrante që ishin nisur për në Mbretërinë e Bashkuar janë mbytur në Kanalin pranë Calais pasi varka e tyre u permbys. Kryeministri francez...

IKMT nuk ndalet/ Nis aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në “Pyllin e Sodës”

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Vlorë. Gjatë këtij viti, IKMT ka ndërmarrë...

Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit, reagon për herë të parë motra: Sa keq më vjen që…

Situata e rënduar psikologjike e këngëtares Filloreta Raçi dhe ngjarja e pakëndshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në 'Big Brother Vip' ka sjellë mjaft...

Wanda Nara rrëfehet publikisht: Ja si e kapa Icardin duke më tradhtuar!

Çështja Mauro Icardi – Wanda Nara është ajo që ka dominuar kopertinat e mediave rozë gjatë muajit të fundit, pasi pikërisht një tradhti e...

Lajme të tjera

Web TV