Albana Osmani flet hapur: Beqarët duhet të bëjnë s*ks sa herë ta ndjejnë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Albana Osmani është një ndër personazhet të cilët ndonëse është larguar nga ekrani vazhdon të komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë.

Kjo shkëputje si duket nuk do të zgjasë dhe për shumë gjatë pasi ajo vetë ka zbuluar se shumë shpejt do të rikthehet me një program të sajin. Gjatë një interviste të dhënë moderatorja si rrallë herë ka folur dhe për jetën e saj private, duke thënë se dëshira që kanë prindërit për ta parë duke u kurorëzuar do ta çonte atë drejt altarit.

Albana gjithashtu ka thënë se një person “single” mund të kryejë marrëdhënie sa herë  që ta ndjejë.

 “Të dashurin që kam pasur imagjinar, e kam pasur dhe në të vërtetë. Duke pasur parasysh prindërit e mi që vitet e fundit thonë do martohesh? Gjeje dikë? Kur mendoj veten duke u kurorëzuar mendoj prindërit e mi që do ndihen mirë, përveç dashurisë dhe lumturisë që është tjetër gjë.

Do e bëja për prindërit sigurisht. Kur je me njeriun e duhur, mendoj se është e bukur. Një njeri single duhet të bëjë seks sa herë ta ndjejë. Nuk di të ketë një program për seksin. Kam pasur dëshirë të kem një program timin dhe besoj do e realizoj. Për këtë po punoj për momentin”, tha Albana Osmani.


Të fundit

Kim Jong-un u ndalon koreanëve veshjen e palltos së lëkurës: Mos më kopjoni stilin u ndalon koreanëve veshjen e palltos së lëkurës: Mos më...

Koreja e Veriut ua ka ndaluar qytetarëve të veshin pallto lëkure, pasi kjo veshje u bë e preferuara e...

Albana Osmani flet hapur: Beqarët duhet të bëjnë s*ks sa herë ta ndjejnë

Albana Osmani është një ndër personazhet të cilët ndonëse është larguar nga ekrani vazhdon të komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë. Kjo shkëputje si...

Merret vendimi nga Komisioni Europian/ Nga 10 janari jo më udhëtime në BE pa dozën e tretë anti-Covid

Komisioni Evropian ka futur dozën e tretë të vaksinës si parakusht për udhëtim brenda Bashkimit Evropian për qytetarët që vijnë nga vende të tjera...

Tragjedia në Bullgari, qytetarë lule e qirinj në sheshin ‘Skënderbej’ në kujtim të viktimave

Në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, po mbahen homazhe për vdekjen e 44 personave që humbën jetën në tragjedinë e Bullgarisë, ku shumica prej tyre...

Rruga e Arbrit çelet më 29 nëntor/ 80% e rrugës bëhet e kalueshme, drejt fundit tuneli i Murrizit

Një nga akset më të rëndësishme të vendit që lidh kryeqytetin me të gjithë zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës është drejt hapjes së...

Lajme të tjera

Web TV