Gazeta Fjala, e enjte 25 nëntor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e enjte, 25 nëntor 2021

Dashi Megjithëse Mërkuri është në një orbitë jo edhe aq të favorshme, në aspektin krijues do jeni të frymëzuar. Kështu që pritet të një ditë...

“Messias” mban gjallë ëndrrën e Milanit, City fiton ‘ndeshjen e sheikëve’/ Reali kualifikon veten dhe Interin

Një gol i shënuar në minutat e fundit të kohës së rregullt nga i riu Messias mban ende në lojë Milanin në misionin për...

Delegatja e PD denoncon “Foltoren” e Berishës: Më është falsifikuar firma

Një qytetare pretendon se i kanë falsifikuar firmën për Kuvendin Kombëtar të 11 dhjetorit të thirrur nga Sali Berisha. Freskida Rapo u shpreh në një...

Lajme të tjera

Web TV