U hodh nga pallati dhe vdiq së bashku me foshnjën/ Një javë më parë kishte tentuar të vetëvritej duke pirë shampo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Vlorën ditën e sotme, ku një 34-vjeçare e identifikuar si Pamela Mërtiri u vetëhodh nga kati i pestë i pallatit se bashku me foshnjën e saj 1 vjeç.

Kujtojmë se nëna dhe fëmija ndërruan jetë gjatë rrugës për në spitalin e Vlorës. Ndërkohë,  bëhet me dije se Pamela një javë më parë kishte tentuar të vriste veten duke pirë shampo.

34-vjeçarja rezulton të jetë shtruar në spital një javë më parë për këtë arsye. Në javët e fundit viktima kishte shfaqur gjendje të rënduar psikologjike e cila siç duket i është shkaktuar pas divorcit me ish bashkëshortin e saj.

Pamela ka qenë e divorcuar dhe punonte si farmaciste në Tiranë, ndërsa në Vlorë kishte shkuar për të takuar prindërit e saj. Ajo u hodh nga një pallat që ndodhej shumë pranë banesës së prindërve të saj, duke i marrë jetën dhe fëmijës së saj të vetëm.

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV