Policia arreston shoferin e ambulancës që u aksidentua në Rinas, humbi jetën pacientja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ilir Shullazi, shoferi i ambulancës që u aksidentua dje në rrugën e Rinasit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Shtetit.

Si pasojë, ka humbur jetën pacientja që ndodhej në ambulancë, një grua 42 vjeçe, e cila ishte nisur nga Fushë Kruja.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin e shtetasit I. Sh., 56 vjeç dhe proceduan në gjendje të lirë shtetasin A. A., 28 vjeç, pasi shtetasi I. Sh., duke drejtuar mjetin ambulancë, është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A. A., dhe më pas me mjetin e ndaluar me drejtues shtetasin B. N., 46 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën pasagjerja e ambulancës, shtetasja A. B., 42 vjeçe”, njofton Policia.


Të fundit

Policia arreston shoferin e ambulancës që u aksidentua në Rinas, humbi jetën pacientja

Ilir Shullazi, shoferi i ambulancës që u aksidentua dje në rrugën e Rinasit, është arrestuar në kushtet e flagrancës...

“Djema, vrava gruan”/ Armeni masakron me thikë bashkëshorten në Greqi, dorëzohet vetë në polici

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një 49-vjeçar me origjinë armene, me banim në Selanik ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja...

“I hodhën helm në kafe”/ Nata e fundit e Ismail Qemalit në Peruxhia të Italisë, vdiq apo e helmuan?! Çastet fatale gjatë konferencës së...

Në episodet e zbuluara nga jeta e panjohur e krijuesit të shtetit shqiptar në dokumentarin e gazetarit Roland Qafoku “Ismail Qemali që nuk kemi...

77-vjetori i Çlirimit të Shqipërisë/ Nuk mungojnë nostalgjikët e Enver Hoxhës, nderojnë me grusht dëshmorët

Çdo vit, çdo 29 nëntor ku përkujtohet çlirimi i Shqipërisë, në nderimet dhe homazhet që u bëhen dëshmorëve të rënë për atdheun, nuk mungojnë...

Donaldi dhe Beatrix i hedhin ‘benzinë zjarrit’, lahen të dy të zhveshur në dush (Foto/Video)

Që kur Semi Jaupaj u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duket se Donaldi dhe Beatrixi po kalojnë më shumë kohë me...

Lajme të tjera

Web TV