Tragjedi në kinematografinë botërore/ Qëllohet për vdekje aktorja 22-vjeçare brenda makinës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktorja 22-vjeçare Jonshel Alexander është qëlluar për vdekje në Luiziana.

Bëhet me dije sipas mediave të huaja se 22-vjeçarja dhe një burrë u qëlluan brenda një automjeti në New Orleans dhe u shpall e vdekur nga autoritetet në vendngjarje.

Ndër të tjera mësohet se personi me të cilin ndodhej në automjet 22-vjeçarja është dërguar në spital, ku po merr ndihmën mjekësore.

Në moshën 12-vjeçare, Alexander luajti personazhin Joy Strong në filmin “Beasts of the Southern Wild”.

Kujtojmë se filmi fitoi Çmimin e Madh të Jurisë në Festivalin e Filmit Sundance dhe u nominua për katër çmime Oscar

Të fundit

Angelina Jolie bëhet bionde dhe duket yll

Duket se aktorja e njohur e ka gati formulën e kapërcimit të stinëve nga dimri i ftohtë në pranverën...

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët, ndërsa zoti Trump ndeshet edhe...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

Lajme të tjera

Web TV