Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Merkel bën paralajmërimin: Jemi në valën e katërt të pandemisë, merreni seriozisht këtë virus të pabesë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lufta me pandeminë ishte një ndër sfidat kryesore të Angela Merkel gjatë qeverisjes së saj, por edhe në video-mesazhin e saj të fundit si kancelare ajo e ka vendosur theksin tek COVID-19 duke u bërë thirrje qytetarëve të vaksinohen.

”Ne jemi në mes të kësaj vale të katërt të pandemisë në një situatë shumë të rëndë dhe në disa rajone të vendit gjendja mund të quhet dramatike. Merreni seriozisht këtë virus të pabesë. Secili prej tyre lë pas familje apo miq, të shtangur dhe të pafuqishëm. Kjo është veçanërisht e hidhur sepse mund të shmanget me vaksina efektive dhe të sigurta”, kërkoi ajo.

Merkel falënderoi të gjithë ata që kanë respektuar masat anti-COVID, teksa theksoi se pandemia munc të kalohet vetëm me përpjekjen e të gjithë qytetarëve së bashku.

“Ata përbëjnë shumicën dërrmuese në vendin tonë. Ata tregojnë çdo ditë shpirtin qytetar që është kaq i mrekullueshëm për vendin tonë dhe pa të cilin asnjë kancelar apo qeveri nuk mund të arrijë asgjë. Javët e vështira që vijnë mund të kapërcehen vetëm me një përpjekje të përbashkët”, tha Merkel.

Merkel largohet nga detyra javën e ardhshme dhe do të pasohet si kancelar nga Olaf Scholz i social-demokratëve (SPD). Scholz do të udhëheqë një koalicion trepalësh me të gjelbrit dhe FDP.

Të fundit

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale!

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë...

Europa ‘digjet’ nga i nxehti afrikan/ Ja shtetet që po përballen me pikun e temperaturave

Europa po përballet me një valë të nxehti, ndërsa temperaturat më të larta janë regjistruar në rajonin e Mesdheut. Meteorologia Geraldine Zollinger nga Meteo...

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e personave të tjerë, por të...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Plumbi nuk e ndali Donald Trump, por Corona mund të ndalë Joe Biden

I sëmurë nga Corona, paraqitjet e fushatës u anuluan dhe nën presion në rritje në kampin e tij për shkak të performancave katastrofike –...

Lajme të tjera

Web TV