Rama poston pamjen piktoreske nga Vermoshi: Aty ku dëbora është “si e shpisë”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga Vermoshi.

Në fotot e publikuara nga kreu i qeverisë shihen foto piktoreske ku gjithçka është e mbuluar nda dëbora.

E teksa poston këto foto Rama shkruan se Vermoshi dëborën e ka si të “shtëpisë” dhe u uron shqiptarëve një të dielë të këndshme.

“MIRËMËNGJES ?dhe me Vermoshin që dëborën e ka “si të shpisë” ?, ju uroj një pushim të këndshëm në këtë të diel?”shkruan Rama në postimin e tij.

Kujtojmë që kryeministri ndodhet në SHBA prej disa ditësh, ku po bën edhe disa takime.


Të fundit

NATO ‘izolon’ kufirin me 2 avionët luftarakë pas shpërthimeve në Nord Stream

Të fshehur nën e aeroportit të Bornholm qëndrojnë dy avionë luftarakë F-16 dhe jo pa arsye. Avionët shërbejnë si...

Nord Stream/ Gazetari: Rusia pret tubacionet nënujore të Britanisë

Një prezantues i televizionit shtetëror rus ka kërcënuar se do të sabotohen kabllot dhe tubacionet kryesore britanike nënujore vetëm disa ditë pas shpërthimeve në...

DASH: Marrëveshja e Serbisë me Rusinë është e gabuar  

Departamenti Amerikan i Shtetit reagoi pas vendimit të Serbisë për të njehsuar politikën e jashtme me Rusinë, duke e cilësuar këtë vendim si thjesht...

Meta: Ndërtimet pa leje nuk janë të rastësishme

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur i prerë në raport me kryeministrin Edi Rama duke thënë se nuk do të ketë...

Dy satelitët, Rama: Do zbulojnë ndërtimet pa leje  

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me ngritjen e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2 do krijohet një “kryeinspektoriat” që sipas tij s’ka parti...

Lajme të tjera

Web TV