Efektivi duke mbajtur qytetarin në mes të ujit, Braçe poston foton: Nder e respekt për të gjithë ata që po shërbejnë për njerëzit në zonat e përmbytura

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një foto ku shihet efektivi duke mbajtur një qytetar që kishte mbetur në mes të ujit.

E teksa poston këtë foto Braçe falenderon të gjithë policët, elektricistët, zjarrfikësit etj, që gjenden pranë qytetarëve në zonat e përmbytura si Fieri apo Vlora.

“Nder e respekt per çdo burrë e djalë, ushtare e oficere-siç këta këtu të batalionit të tretë të sigurisë, zjarrfikës, policë, elektriçistë, punonjës të impianteve e rrjetit të kullimit, mjekë e infermierë, të cilët prej dje e gjatë gjithë natës po shërbejnë për njerëzit në zonën e përmbytur Fier/Vlorë!” shkruan Braçe.


Të fundit

Protesta e Berishës më 6 dhjetor, Meta e konfirmon: Do marrim pjesë!

Kreu i Partisë së Lirisë ka pranuar publikisht se do t’i bashkohet protestës së Sali Berishës më 6 dhjetor. "Siguria...

Juventus zgjedh presidentin e ri, ja kush i merr “frenat” e klubit bardhezi

Edhe pse vëmendja kryesore është te Botërori i Katarit, lajmi i dorëheqjes së Andrea Agnellit dhe bordit drejtues të Juventusit bëri xhiron e botës...

Sizmiologu i famshëm grek flet mbi tërmetet e fundit: Çfarë e pret rajonin

Sizmiologu kontravers grek Akis Tselentis ka bërë disa paralajmërime në lidhje me tërmetet e fundit në zonën e Evias në Greqi, të cilat sipas...

Samiti i 6 dhjetorit në Tiranë/ Xhaçka: Flet për ndryshime madhore gjeopolitike të BE

“Fakti që Samiti BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë, në rajonin e Ballkanit Perëndimor, flet për një sërë ndryshimesh madhore në kuptimin gjeopolitik...

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Rama ka...

Lajme të tjera

Web TV