Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Dënimi i shoferit të kamionit shkakton bujë, 4.5 milion njerëz nënshkruajnë peticion

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Nëse do të kisha diskrecionin, nuk do të ishte dënimi im”, tha gjyqtari pasi Rogel Aguilera-Mederos u dënua. Kamioni i tij ishte futur në trafik në një rrugë malore në Kolorado në prill të vitit 2019, duke vrarë katër persona. 26-vjeçari u dënua me 110 vjet burg, ndërsa gjyqtari tha se ishte i detyruar ta shqiptonte.

Dënimi shkaktoi bujë. Rreth 4.5 milionë njerëz kanë nënshkruar një peticion në Change.org duke kërkuar mëshirë. Edhe Kim Kardashian i është bashkuar nismës në rrjetet sociale. Ajo postoi në Twitter duke i bërë thirrje guvernatorit të Kolorados “të bëjë gjënë e duhur”.

Një jurist anonim në këtë çështje i tha stacionit lokal të Fox: “Unë qava, pas dënimit.”

Guvernatori Jared Polis thotë se zyra e tij po shqyrton çështjen dhe prokurori i qarkut i ka kërkuar gjykatës të rishqyrtojë dënimin.

Drejtuesit e kamionëve njoftuan në mediat sociale se do të bojkotojnë Koloradon pas vendimit.

Aguilera-Mederos po transportonte lëndë drusore në ultësirën e Maleve Shkëmbore kur ndodhi përplasja vdekjeprurëse.

Kamioni u fut në tatëpjetë në trafik të palëvizshëm, si pasojë e përplasjes me automjetet të tjera shpërtheu në flakë. Katër persona, Stanley Politano, 69 vjeç, William Bailey, 67, Doyle Harrison, 61 vjeç dhe Miguel Angel Lamas Arellano, 24 vjeç humbën jetën.

Aguilera-Mederos u tha zyrtarëve se frenat e tij kishin dështuar dhe se ai kishte bërë të pamundurën për të shmangur automjetet e tjera pasi humbi kontrollin e kamionit të tij.

Ai qau në gjykatë dhe iu lut familjeve të viktimave për falje. “Unë nuk jam kriminel,” tha ai, duke këmbëngulur se “nuk kishte menduar kurrë të lëndoj dikë gjatë gjithë jetës sime”.

Por prokurorët argumentuan se 26-vjeçari e dinte se frenat e tij po dështonin. Ata thanë se ai kaloi në mënyrë të rrezikshme midis automjeteve.

Lexo edhe :  Teknologjia tregon se si Trump iu shpëtoi plumbave (VIDEO)

Ishte dënimi që ngjalli polemika dhe kërkon rrëzimin e tij. Gjykatësi Bruce Jones i tha gjykatës se sipas ligjit të Kolorados, ai duhej të vendoste dënimin minimal të detyrueshëm dhe se ato duhet të kryheshin në mënyrë të njëpasnjëshme.

Një emigrant kuban, Aguilera-Mederos nuk kishte precedentë të mëparshëm penalë dhe zyrtarët thanë se në momentin që ka ndodhur aksidenti ai nuk është konstatuar të ketë konsumuar lëndë narkotike apo alkool. Avokatët e tij kanë thënë se ai do të apelojë.

Të fundit

Lojërat Olimpike të Parisit, detajet nga ceremonia madhështore e hapjes!

Për herë të parë në histori, ceremonia e hapjes së një olimpiade do të bëhet nëpër qytet dhe jo...

Samiti i Komunitetit Politik Europian/ Rama takon kryeministrin grek, Kyriakos Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama është takuar në Londër me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi mes dy zyrtarëve është zhvilluar në prag të Samitit të Komunitetit...

Pesë arsye të forta përse duhet të hani më shpesh ananas

Në kultivimin e ananasit nuk përdoren pesticide dhe mjete të tjera mbrojtëse. Ananasi është frut i adhuruar në gjithë botën, për shkak të shijes dhe...

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë. Drafti i PDIU-së,...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Lajme të tjera

Web TV