“Pashë një vajzë në reflektimin e syzeve të tij të diellit”/ Vajza tregon si e kapi të dashurin duke e tradhtuar (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një vajzë zbuloi se i dashuri i saj po e tradhtonte falë një selfie që ai i dërgoi gjatë një udhëtimi të supozuar me familjen e tij. Ajo tregoi se e zbuloi këtë tradhëti pasi vuri re një detaj të rëndësishëm në reflektimin e syzeve të tij të diellit.

Vajza ka publikuar në TikTok një foto që i dashuri i saj i dërgoi kur ai ishte me pushime duke bërë kajak. Por në syze ajo pa reflektimin e një vajze që po kalonte me kajak përpara të dashurit të saj paraqitur shumë qartë në reflektimin e syzeve të tij të diellit.

Kur ajo i shkroi për t’u sqaruar për këtë temë i dashuri e pranoi se e kishte tradhtuar pasi vajza tha se ajo ishte në rrugën e saj për t’u përballur personalisht me të.

Sapo e kuptoi se ishte kapur në flagrancë, ai thirri e vajzën për t’u ndarë me të, ndërsa po kalonte me kajak me të dashurën e tij të re. Vajza tregoi se i dashuri i saj fillimisht i tha asaj se ishte në një udhëtim me familjen e tij, por nuk e ftoi atë me vete sepse ishte nervoz që ajo nuk do të ishte “mjaft e mirë” për ta./ TheSun

Të fundit

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët,...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Lajme të tjera

Web TV