Surpriza e Kate Middleton për Krishtlindje/ Befason publikun me performancën në piano

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton i ka befasuar të gjithë me performancën në piano për festën e Krishtlindjes.

Kate u shfaq përkrah muzikantit Tom Walker në një klip të shfaqur në eventin e Westminster Abbey në Britani.

Dyshja morën pjesë në xhirimet sekrete në një studio regjistrimi përpara koncertit, i cili u transmetua në ITV.

“Together At Christmas” u inskenua për njerëzit që mbështetën komunitetet e tyre gjatë pandemisë së COVID.

Princi William dhe Kate postuan në Twitter se kjo Krishtlindje ishte ndryshe nga ajo që kishin planifikuar shumë njerëz.

 “Nga ata që janë vetëm ose që duhet të izolohen larg njerëzve të dashur, te njerëzit e jashtëzakonshëm që mbështesin dhe kujdesen për ata që kanë më shumë nevojë ne po mendojmë për ju“, shkruajnë ata.

Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Dilema e Vuçiçit për samitin, Nazarko: Serbia shmang rritjen e prestigjit të Shqipërisë

Më 6 dhjetor do të mbahet në Tiranë Samiti BE-Ballkani Perëndimor dhe debatet rreth kësaj ditë kanë qenë të shumta, duke filluar që nga...

Lajme të tjera

Web TV