test

Kaluan natën si çift në suitën e “BBV”/ Beatrix befason Donaldin, i kërkon test shtatzënie

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Suita e “Big Brother VIP”, ishte e gjitha në dispozicion të Donaldit dhe Beatrix, ndërsa çifti patën mundësi të kalonin më shumë kohë në intimitet, pa praninë e banorëve të tjerë.

Ata kërcyen së bashku, kaluan çaste romantike në xhakuzi dhe më pas fjetën të përqafuar në shtratin e suitës.

Nata në ambientin luksoz duket se u shërbeu artistëve të relaksohen dhe të lënë pas tensionet e ditëve të fundit, por sot këngëtarja ka shkëmbyer disa batuta me Donaldin.

Ajo i ka kërkuar atij një test shtatzënie me nota humori teksa biseda mes tyre ka surprizuar banorët e tjerë të cilët janë futur në dyshime. Ata u habitën nga kërkesa e këngëtares ku dhe nisën të dyshonin se midis tyre ka ndodhur diçka.

Pjesë nga biseda:

Beatrix: Dua një test shtatzënie.Tani ti e di atë muhabet.

Donald: As unë s’e di. Ku e di unë?

Beatrix: E humbe?

Donald: Po e humbas…

Arjola: Domethënë kemi lajme.

Iliri: Kemi lajme ë?

Beatrix: Do ju vijë pika kokës.

Iliri: Jo m jo…

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV