Mori ftesë për të qenë në Big Brother, Rozana Radi zbulon pse refuzoi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në shtëpinë e Big Brother janë bërë pjesë shumë emra të njohur dhe të dashur për publikun.

Mirëpo, ka pasur edhe shumë refuzime nga artistë të ndryshëm, për shkak të angazhimeve që ata kanë pasur jashtë.

Edhe aktorja Rozana Radi ka marrë ftesë për të qenë pjesë e shtepisë së Big Brother Vip.

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj dhe është përgjigjur se nuk ka pasur mundësi të jetë pjesë e shtëpisë, për shkak të angazhimeve të saj.

Më herët edhe personazhe të tjerë kanë pranuar se janë kontaktuar nga produksioni, por kanë refuzuar ftesën.

 

Të fundit

Elgit Doda lancon këngën e re por ka një paralajmërim për fansat e tij

Këngëtari i mirënjohur Elgit Doda ka lancuar projektin e tij më të ri muzikor pak momente më herët i...

Arrestohet punonjësi i Policisë në Himarë, akuzohet për katër vepra penale

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Vlorë-Gjirokastër), në bashkëpunim me DVP Vlorë kanë ndaluar punonjësin e policisë të Komisariatit Himarë F.XH., i dyshuar për kryerjen...

Miley Cyrus: Nuk shoqërohem me të famshëm

Miley Cyrus ka folur për personat në rrethin e saj, ndërsa është shprehur se nuk përfshin personazhe të tjerë të famshëm. Duke folur në “My...

Lehtësohen procedurat e lejeve për objektet bujqësore e të banimit në fshat

Janë publikuar në fletoren zyrtare ndryshimet e vendimit të Këshillit të Ministrave 283/2015, të cilat lidhen drejtpërdrejt me rregullat dhe procedurat e lejeve të...

Konkurrenca mbyll hetimin për tregun e shërbimit taksi në aeroportin e Rinasit

Autoriteti i Konkurrencës (AK) ka mbyllur procedurën e hetimit të thelluar ndaj ndërmarrjes Tirana International Airport dhe Auto Holiday Albania në tregun e shërbimit...

Lajme të tjera

Web TV