VIDEO/Vallja shqiptare ‘fikson’ përdoruesit e TikTok në mbarë botën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një kërcim nën ritmet shqiptare është sfida më e re e Tik Tok. Sfida ka nisur nga dy motra Aisha dhe Azra Mian, të cilat kanë një llogari të përbashkët në rrjetin social TikTok, të quajtur Mian Twins. Të dyja shihen teksa kërcejnë vallen pogonishte dhe pas tyre ishte këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ajo që provoi sfidën.

Një nga yjet më të mëdhenj të rrjetit social TikTok, Noah Beck, i cili ka mbi 32 milionë ndjekës në këtë rrjet social, shfaqet në një video të publikuar nga miku i tij Markell Washington, duke vallëzuar sërish me këtë këngë. Ata mbajnë shami të kuqe në duar, duke improvizuar kështu vallëzimin tradicional shqiptar.

@miantwins Had to hit it again @markellwashington1 ♬ original sound – Sxsryion21 ❧


Të fundit

PD: Meta në aleancë me Berishën, pati rol aktiv në sulmin e dhunshëm për shkatërrimin e selisë

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me deklaratën e presidentit Ilir Meta. PD thotë se Meta me daklaratën e...

Kur “kryqëzohej” ministri Hazbiu/ Diskutimi: Shoku Veli, na thuaj se si është ajo puna e armës bastun me dylbi, që u prodhua për armikun...

Nga Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon disa dokumente arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSh-së), të cilat...

Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Ja kushtet që duhet të plotësoni

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Gjermania e ka përfshirë Shqipërinë në listën e vendeve me rrezik të lartë nga Covid19. Duke...

Tronditet Bayern Munich/ Alphonso Davies probleme me zemrën, pas infektimit me COVID-19

Probleme në zemër për Alphonso Davies. Anësori i majtë i Bayern Munchen, u infektuar me Covid-19 më 5 janar, teksa do i duhet të...

Basha për Berishën: S’mund të sulmosh shtëpinë tënde, mashtrimet e tij po shkatërrojnë PD

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur për mediat se nuk ka mundur të identifikojë personat që dolën nga ballkoni i selisë së...

Lajme të tjera

Web TV