Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu mbyll sytë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet, ariu mbyll sytë (Video)

Këtë javë, në ‘Big Brother VIP’, është futur një ari, i cili provokon banorët, dhe këta të fundit nuk...

Armë pa leje dhe lëndë narkotike/ Arrestohet 25-vjeçari në Mirditë, procedohet penalisht një tjetër

jë person ka rënë në pranga dhe një tjetër është proceduar penalisht për armëmbajtje pa leje dhe për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas policisë në...

Studimi/ Në 20 minuta, Covid-19 në ajër humbet 90% të kapacitetit të tij infektues

Infektiviteti i koronavirusit SARS-CoV-2 zvogëlohet me 90% pas 20 minutash nga emetimi i tij përmes grimcave të vogla të gazit dhe lëngut që nxjerrim...

Shpjegimi i veçantë i Ismail Kadaresë: Pse shqiptarët ikin nga vendi i tyre

Ismail Kadare, ka dhënë një nga shpjegimet më të mira për largimin e shqiptarëve nga vendi dhe për detyrat që ka shteti shqiptar, për...

Bashkitë pa kryetar/ Ilir Meta tregon kur do shpallen zgjedhjet lokale

Meta tha se i ka dërguar një letër Komisionerit Zgjedhor për të marrë informacion mbi bashkitë që nuk kanë kryetar në mënyrë që të...

Lajme të tjera

Web TV